phone logo Sekretariát: +421 2 572 04 501 slovak flag Slovak english flag English

Ponuka práce - Správca informačných systémov a tvorba aplikácií v C# a SQL skriptov

Agentúra na podporu výskumu a vývoja hľadá záujemcov o pracovnú pozíciu Správca informačných systémov a tvorba aplikácií v C# a SQL skriptov.

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
asap

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Tarifná mzda v 8. - 11. tarifnej triede v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní pri výkone práce vo verejnom záujme v znení Nariadenia vlády č. 359, k tarifnému platu je priznaný osobný príplatok. Ku platu je možnosť priznania odmeny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vykonávanie funkcie administrátora pre informačný systém na podávanie a správu projektov a registratúry,
- tvorba reportov a štatistík nad údajmi v databázach,
- špecifikácia úprav informačných systémov,
- testovanie aplikácií a úprav systémov dodávaných externými dodávateľmi,
- komunikácia s externými dodávateľmi,
- analýza, návrh a implementácia nových aplikácií,
- analýza, návrh a rozšírenie existujúcich aplikácií,
- zverejňovanie, aktualizácia údajov a dokumentov na webovej stránke,
- poskytovanie metodickej podpory zamestnancom,
- riešenie vzniknutých technických problémov.

Zamestnanecké výhody, benefity
- pružný pracovný čas,
- 5 dní dovolenky naviac,
- príspevky zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť účasti na jazykových kurzoch.

Informácie o výberovom konaní
Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické zameranie, informačné technológie

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
C# - pokročilý
SQL – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
.NET - základy
HTML - pokročilý
PHP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy, schopnosť analyzovať problémy a navrhovať varianty riešenia, technické a analytické myslenie, samostatnosť, systematickosť, flexibilita.

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
APVV je štátna rozpočtová organizácia zriadená zákonom č. 172/2005 Z. z. v jeho platnom znení za účelom podpory výskumu a vývoja poskytovaním finančných prostriedkov na riešenie projektov.

Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti
Agentúra na podporu výskumu a vývoja
Mýtna 23, P.O.Box 839 04
839 04 Bratislava

Kontakt
Ing. Peter Kovačič
tel.: + 421 905 838 722
peter.kovacic@apvv.sk