phone logo Sekretariát: +421 2 572 04 501 slovak flag Slovak english flag English

Ponuka práce

Agentúra na podporu výskumu a vývoja hľadá záujemcu o pracovnú pozíciu metodik/analytik.

Náplň práce
analytická a metodická činnosť v oblasti pôsobnosti organizácie, spracovanie komplexných analýz, príprava strategických materiálov

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
anglický jazyk – aktívne

Počítačové znalosti
MS Office – Excel, Outlook, Word, internet – pokročilý

Ďalšie požiadavky
vítaná prax v projektovej oblasti, v oblasti metodiky, resp. prípravy strategických materiálov; vítaný je vodičský preukaz skupiny B

Termín nástupu
na základe dohody

Informácie pre uchádzača

Plat
podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Termín predkladania žiadostí o prijatie
do 14. 04. 2011

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite elektronickou poštou životopis a súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na e-mailovú adresu zuzana.fabianova@apvv.sk.